Доколку сакате да го купите производот SCH94FO-2500-FSI-12-54 , Вие сте на вистинското место.
Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари.
Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум.
Дијаметар: 94 mm Резолуција: до 12.500 ppr Шу пливо вратило: ø 12 mm до ø 17 mm Тем пература: -40° C до 85° C (оперативно)