Scancon 2REX-A-2000-SR-N-10-30 Поранешен доказ
2REX-A-2000-SR-N-10-30
img
Дијаметар: 68 mm до 115 mm
Резолуција: до 10.000 ppr Врат
ило: ø 10 mm до 5/8 во Тем