Доколку сакате да го купите производот EXMEN-S101G-14-16-H-SA-01 , Вие сте на вистинското место.
Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари.
Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум.
Дијаметар: 78 mm Резолуција: До 16 бита (Singleturn) До 30 бита (Multiturn) Шу пливо вратило: ø 14 mm и ø 16 mm Тем пература: -40° C до 70° C (оперативен) Протокол: SSI