Доколку сакате да го купите производот SCA24EX-2500-AL-D-5-14-65-01 , Вие сте на вистинското место.
Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари.
Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум.
Дијаметар: 24 mm Резолуција: до 3.600 ppr Врат ило: ø 4 mm до ø 6 mm Тем пература: -40° C до 70° C (оперативен) IP рејтинг: 67 (64, 65 & 66 опции)