Ecofit

Ecofit Центрифугални, топол воздух, проток, аксијални вентилатори и мотори

Ecofit Македонија

Можете да купите висококвалитетни производи од брендот Ecofit (Центрифугални, топол воздух, проток, аксијални вентилатори и мотори) по пристапни цени во Македонија. Ecofit е само еден од многуте брендови од нашата програма. Вие може да ги набавите сите индустриски делови преку нас. Ние со гаранција продаваме само нови, оригинални и неупотребувани производи. Ние ги доставуваме вашите нарачки по најдобра цена и брза услуга до вашата врата со локалните курири кои ги работиме првенствено во индустриските градови Скопје, Битола, Кавадарци, Пробишип, Охрид, Велес, Кичево, Тетово, Виница, Гевгелија, Прилеп, Штип и Дебар.  Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Ecofit . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Целта на Енапарт како локален добавувач е да Ве услужи со најдобрите цени за бараните производи со помош на своите претставништва што се лоцирани во 14 земји ширум светот. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Производ Единечна цена Испорака Производ link
2GDFUT65 146X180L K16-A1-3 € 2333.96 5 - 7 Недели
2GDF ut65 146x180L K16-A1-3 , 1304435 € 2342.72 5 - 7 Недели
P/N: 1300708, Type: 2GDR45 146x180L N11-02 € 575.06 33 - 35 Недели
2RREU45 250X56R € 1383.32 13 - 15 Недели
R10-27 € 264.14 7 - 9 Недели
2GDF65 146x180L € 2032.66 15 - 17 Недели
2RRE 20 € 702.87 22 - 24 Недели
Прикажи повеќе

ЕКОФИТ, експерт за системи за вентилација

ecofit

EcoFIT е водечки производител на вентилатори со високи перформанси и дувалки за различни апликации. Компанијата е основана во 1996 година и оттогаш стана доверливо име во индустријата, со операции во Европа, Северна Америка и Азија.

Палетата на производи на Екофит вклучува:

  1. Фанови: EcoFIT нуди широк спектар на вентилатори, вклучувајќи аксијални и центрифугални дизајни, со различни големини, форми и карактеристики на изведба. Нивните вентилатори се користат во широк спектар на апликации, од ладење и вентилација во апарати за домаќинство до индустриска опрема и ладење на центарот за податоци.

  2. Вентилатори: Дувалувачите на Екофит се користат во различни апликации, вклучувајќи системи за климатизација, системи за греење и индустриски процеси. Тие нудат низа вентилатори со високи перформанси со ниско ниво на бучава и висока ефикасност.

  3. Додатоци: EcoFIT нуди низа додатоци за нивните вентилатори и дувалки, вклучувајќи чувари, филтри и хардвер за монтирање. Овие додатоци помагаат да се оптимизираат перформансите на вентилаторот или вентилаторот и да се обезбеди безбедно работење.

Производите на Екофит се познати по својот висок квалитет и сигурност, благодарение на употребата на напредни технологии и материјали од компанијата. Компанијата инвестира многу во истражување и развој за да се осигура дека нивните производи ги исполнуваат највисоките стандарди на перформанси и издржливост. Тие исто така нудат услуги за прилагодување, овозможувајќи им на клиентите да нарачуваат навивачи и дувалки кои се специјално дизајнирани да ги задоволат нивните уникатни барања.

Покрај нивните стандардни производи, Екофит нуди и низа услуги со додадена вредност, вклучувајќи консалтинг, инженеринг, и техничка поддршка. Тие исто така обезбедуваат обука и едукација за своите клиенти, помагајќи им да ја оптимизираат нивната употреба на производите на Екофит.

Генерално, посветеноста на Екофит за квалитет, иновации и услуги на клиентите ги направи доверлив бренд во индустријата за вентилатори и вентилатори. Нивните производи се користат во широк спектар на апликации, а нивната репутација за квалитет и иновации ги направи префериран снабдувач за многу од водечките светски компании.